JESENNÉ VARIÁCIE

Čaro jesene, farebných listov a prírodnín sme aj tento rok využili na výzdobu našich šatní a v aktivitách na tému "Jesenné variácie."

NÁVŠTEVA V ZŠ JUH

Naši predškoláci sa boli dňa 26.10.2023 pozrieť do ZŠ Juh, kde navrátili šarkanom farbu, ktorú im ukradol jeden zatrpknutý čierny šarkan. Následne si zatancovali a zašportovali na školskom dvore. Aktivity sa im páčili, do škôlky sa deti vracali s úsmevom a sladkou odmenou.

NÁVŠTEVA V ZŠ BERNOLÁKOVA

Dňa 24.10.2023 sme sa boli s našimi predškolákmi pozrieť ako to vyzerá v škole. Pani učiteľky si pre nich pripravili rôzne úlohy v environmentálnej téme, ktoré s pomocou veľkých tretiakov hravo zvládli. Za svoju prácu dostali sladkú odmenu, ktorej sa veľmi potešili.

V ZDRAVOM TELE ZDRAVÝ DUCH

Počas týždňa od 16.10. do 20.10.2023 si deti v hrových aktivitách upevnili poznatky o ľudskom tele a podpore vlastného zdravia v prepojení so zásadami prosociálnej a environmentálnej výchovy.

POVIEM TI BÁSNIČKU PRE DEDUŠKA A BABIČKU

Zapojili sme sa do októbrovej súťaže v rámci mesiaca úcty k starším. Súťažili sme v prednese poézie na tému RODINA. Deti sa umiestnili na bronzovom mieste. GRATULUJEME!

Aneta Tutková
Zoja Vasilišinová