OCHRANA PRED POŽIAROM

Štvrtok 25.05.2023 bol pre deti našej MŠ výnimočný. Už od samého rána sa tešili na návštevu hasičov, veríme že vysnívaného povolania mnohých chlapcov. Návšteva hasičského a záchranného zboru vo Vranove nad Topľou prezradila prácu "Hrdinov", ale aj nebezpečenstvo pri ich práci. Deti si naživo vyskúšali celú výbavu - záchranné prilby, hadicu a neodmietli ani obhliadku hasičského auta. Celá akcia mala preventívny charakter, rozvíjala u detí poznatky, ako predchádzať požiarom. Týmto sa chceme poďakovať za ich návštevu.

Po odchode hasičského záchranného zboru na deti čakali ďalšie aktivity súvisiace s témou "Ochranná pred požiarom".

DANKA A JANKA

19. mája medzi nás zavítalo Divadlo na predmestí s predstavením Danka a Janka podľa literárnej predlohy Márie Ďuríčkovej. Rozprávku sprevádzali veselé chytľavé pesničky, pri ktorých si naše deti zaspievali i zatancovali.