HUDOBNÉ DIVADLO O "PEŤOVI A MIKULÁŠOVI"

Ujo Ľubo nás opäť potešil. Prišiel k nám s príbehom o Mikulášovi. Znovu sme sa pobavili, zaspievali si a dostali sme nové CD- Ako čerti anjelom Vianoce ukradli.

ZDRAVÉ ZÚBKY 2

Tentokrát sme sa zamerali na uvedomenie si potreby každodenného umývania zúbkov a správnej životosprávy.

TANEČNÉ DOPOLUDNIE

Tancovať s členkami tanečného klubu Dyno pod vedením pani vychovávateľky Danky Pelcerovej sme si vyskúšali v telocvični ZŠ Ul. Bernolákova. Motivované princeznou Arabelou, jej zázračným prsteňom, ale aj prenasledované Rumburakom sme sa zabávali a učili novým tanečným pohybom.

NÁVŠTEVA ZŠ Ul. BERNOLÁKOVA POČAS TÝŽDŇA  NETRADIČNÉHO VZDELÁVANIA

V rámci týždňa vzdelávania nás v dňoch 10.-14. novembra ZŠ Ul. Bernolákova pozvala na dve podujatia. Zúčastnili sme sa na otvorenej hodine informatickej výchovy v počítačovej učebni. Žiakom druhého ročníka sme ukázali, že práca s interaktívnou tabuľou ani nám nie je cudzia.

Počas druhej návštevy školy sme boli svedkami tradičného prijatia prvákov do školského klubu detí, zvaného „Uchaľák“. Medzi „Uškami“ sme spoznali aj deti, ktoré navštevovali našu MŠ.

ZDRAVÉ ZÚBKY

Veselé obrázky, logické hádanky a predovšetkým správnu techniku čistenia zúbkov nám predviedli tety stomatologičky. Tešíme sa na ich ďalšiu návštevu 24.11.