DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

V ZÁKLADNEJ UMELECKEJ ŠKOLE

Dňa 23. mája 2018 sme sa zúčastnili dňa otvorených dverí v Základnej umeleckej škole na Ul. A. Dubčeka. Našich predškolákov privítali Spievanka a Zahrajko. Ďalej nás už zaujímavým programom sprevádzala rozprávková postavička včielka. Vystúpenia žiakov ZUŠ boli prepojené hudbou na rozličných hudobných nástrojoch, spevom, tancom a kresbou.

PAMPÚŠIK

Dňa 16. mája 2018 navštívil našu MŠ ujo Ľubo. Porozprával deťom rozprávku o Pampúšiku, sprevádzal ju hrou na rôzne hudobné nástroje a spevom. Na detských tvárach vyčaril úsmev a radosť. Deti sa spontánne zapájali do programu. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie s ujom Ľubom.

pieseň

KOZMO A JEHO DOBRODRUŽSTVÁ

14. mája sa predškoláci zúčastnili zaujímavého podujatia. V Hornozemplínskej knižnici na nich čakal Kozmo, ktorý ich sprevádzal planétami. Na každej z nich im prostredníctvom zážitkového čítania pripravil dobrodružstvá zamerané na prevenciu proti násiliu.