SNEHULIENKA A SEDEM TRPASLÍKOV

v podaní uja Ľuba, ktorý  deťom pripomenul dej známej rozprávky. Ako to už v rozprávkach býva, nakoniec zvíťazilo dobro nad zlom. Deti sa pritom naučili nové pesničky spojené s pohybom a spoznali aj hudobný nástroj, flautu. Na záver ujo Ľubo deťom predstavil svoje nové CD s maľovankou.

POHYBOVÁ IMPROVIZÁCIA- ZŠ BERNOLÁKOVA

V stredu 24. februára sa deti zúčastnili pohybovo- tanečného podujatia na ZŠ Bernolákova, kde sa pod vedením pani vychovávateľky Danky Pelcerovej zapojili do rôznych zábavných aktivít. Tancovali, napodobňovali a rytmizovali rôzne detské piesne a hudbu. Spoločne sa zabávali a nadväzovali nové priateľstvá so žiakmi 3. ročníka. Deti odchádzali plné radosti a nadšenia z ponúkaných aktivít a so sladkou odmenou v ruke.

... prišiel opäť k nám, detský karneval...

3. februára sa naše deti dočkali dlho očakávaného dňa. Materská škola bola plná farebných balónov a fašiangovej nálady. A čo sa stalo s detičkami? Všetky sa premenili na princezné, víly, motýliky, lienky, šaškov, princov, spidermanov, batmanov, pirátov, šerifov a rôzne iné zvieratká. To preto, lebo sme mali v škôlke karneval. A tak sme sa v maskách od rána do obeda hrali, tancovali, súťažili, zabávali a hostili, lebo nám bolo všetkým veselo a dobre.

spoločná párty

viac o Púpave