ŠKOLSKÝ ROK 2023/2024

PUTOVANIE VODNEJ KVAPKY

V ŠKÔLKE JE NÁM SUPER!

ZIMNÉ TVORENIE

V rámci projektu Land Art sme spolu s deťmi pozorovali tuhnutie, topenie snehu, ľadu a vody. Týmto pozorovaním  sme prišli na veľa zaujímavých zistení, napríklad aj na to, že už nikdy nebudeme olizovať sneh. Pretože keď sa roztopil voda bola veľmi špinavá.

KAŽDÝ Z  NÁS SA  SCHUTI   SMIAL,

BOTO  SKVELÝ KARNEVAL...

JESENNÉ VARIÁCIE

HRÁME SA VONKU

ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022

ŠKOLSKÝM ROKOM 2021/22

FAŠIANGOVÝ  KARNEVAL

ŠKOLSKÝ ROK 2020/2021

TRIEDNY KARNEVAL

VIANOČNÉ PRIANIE

video 1
video 2
video 3
video 4

JESENNÉ TVORENIE

MALÍ BÁDATELIA

Deti z triedy Púpavka objavili na školskom dvore malé červené chrobáčiky. Najprv si mysleli, že sú to lienky, ale spolu s pani učiteľkou zistili, že je to Cifruša bezkrídla a živí sa lipovou šťavou. Cifrušu pozorovali vonku, na počítači pozorovali stavbu tela, farbu a poznatky o nej si upevňovali pozorovaním obrázkov na tabuli. Bol to veľmi zaujímavý deň.

MIKULÁŠ, MIKULÁŠ, ČO V TOM VRECI MÁŠ?

VITAJTE V RIEDE PÚPAVKA

Dvoj až trojročné deti  v triede Púpavka si zvykajú, adaptujú sa na nové prostredie. Ako vidno, ide im to na jednotku.

ANGLIČTINA NAOPAK

Angličtina naopak- čo to asi znamená? Znamená to, že deti z triedy Púpava vystúpili v piatok, 24.3.2017, s divadielkom „Milé zvieratká“ v ZŠ Juh. Pod vedením pani učiteľky zo ZŠ Zuzany Demčákovej rozprávali texty po anglicky. Nacvičovali iba tri dni. Však sú šikovní!

ŽIVOT V TRIEDE PÚPAVA