DETSKÝ VIANOČNÝ LES - ODMEŇOVANIE

V pondelok 18. decembra v zasadačke mestskej rady primátor mesta Ján Ragan spoločne s vedúcou oddelenia školstva Valériou Novikmecovou a vedúcou oddelenia životného prostredia Zuzanou Košalkovou odmenili našich predškolákov, ktorý sa umiestnili na treťom mieste. Ďakujeme všetkým za podporu a 424 hlasov v súťaži o najkrajšie vyzdobený stromček.

NÁVŠTEVA ZŠ JUH - TVORIVÉ DIELNE

Dňa 13.12.2023 sme navštívili našu družobnú školu ZŠ Juh s predvianočnou náladou. Pripravili si pre nás krásne aktivity za sprievodu vianočnej hudby. Zdobili sme hviezdičky a kreslili vianočné stromčeky. Na záver sme si zaspievali krásnu vianočnú pieseň Šťastné a veselé od Dominiky Mirgovej a popriali si príjemné prežitie vianočných sviatkov.

MIKULÁŠ, ANJEL A BRUMTELÁŠ

Aj tento rok všetky deti z našej materskej školy s napätím očakávali Mikuláša. Zhromaždili sa v jednej triede a načúvali, kedy sa ozve cinkot zvončeka. Všetky dobré deti Mikulášovi zaspievali, zarecitovali a s radosťou prijali balíčky plné dobrôt.

OPÄŤ K NÁM ZAVÍTAL MIKULÁŠ

Mikuláš a jeho anjelíci navštívili našu materskú školu 7.12.2023 v podaní dobrovoľníkov z KMD Gymnázium Vranov nad Topľou a spoločnými piesňami a sladkou odmenou potešili naše deti.

DETI A ŽIACI VRANOVSKÝCH ŠKÔL VYZDOBILI VIANOČNÝ LES V CENTRE MESTA

S radosťou sa predškoláci zapojili do výzvy vyzdobiť netradičným spôsobom vianočné stromčeky a vytvoriť z nich rôznorodý a jedinečný „Detský vianočný les“ Netradičné zdobenie stromčekov bolo spojené s kultúrnym programom na námestí pred AOC.

Prosíme, podporte nás!
 TU zdieľajte a dajte lajk na náš vianočný stromček. Ďakujeme.

MIKULÁŠ V SPOLUPRÁCI SO ZŠ JUH

6. decembra vládla v predškolských triedach veselá nálada. Zavítal k nim Mikuláš s anjelom aj čertom. Spolu s deťmi si zatancovali, zaspievali a obdarili ich malou maškrtou a omaľovánkou.