PALCULIENKA

Drobné dievčatko, Palculienka, sa vyberie spoznávať svet. Chce niekam patriť, na niekoho sa podobať. Táto rozprávka je o hľadaní ozajstného kamaráta, o vzájomnom rešpektovaní sa, o schopnosti pomáhať druhým. Ako dopadlo putovanie Palculienky za šťastím mohli vidieť predškoláci 11. apríla v podobe divadelného predstavenia v Estrádnej sále Domu kultúry vo Vranove nad Topľou.

KNIŽNICA OSLAVOVALA NARODENINY

6. marca 2017 naše deti z triedy Púpavka vystúpili s hudobnou dramatizáciou rozprávky „Tri prasiatka“ v mestskej knižnici, ktorá oslavovala 95. výročie založenia. Divadielko v prevedení našich detí zožalo veľký úspech a veľký potlesk.

ZUMBA- ZŠ BERNOLÁKOVA

Spoločné športové dopoludnie so žiakmi zo ZŠ Bernolákova si užili predškoláci    v pondelok, 3. apríla 2017. V rytme Zumby a latinsko americkej hudby to bola super zábava!