ROZLÚČKA S MATERSKOU ŠKOLOU

Na tri rôčky škôlka milá,
rada si nás pritúlila.
Navštívime naposledy,
záhradu i všetky triedy.

Lúčime sa hračky známe,
už odtiaľto odchádzame.
Lebo veľká škola čaká
na každého predškoláka.

25.06.2024 sa predškoláci našej materskej školy dopoludnia lúčili so svojimi kamarátmi a vyjadrili poďakovanie pani  učiteľkám, tetám v kuchyni aj tetám upratovačkám za starostlivosť, láskavý prístup a príjemnú  atmosféru počas svojho pobytu v materskej škole.

Predškolákom prajeme, veľa krásnych chvíľ a úspechov v škole!

MALÝ ZDRAVOTNÍK

Počas celého roka nás pravidelne navštevovali mládežnícky dobrovoľníci z Červeného kríža v rámci Projektu Dorotka a jej priatelia, ktorý sa zameriava na predškolákov. Je zhmotnením myšlienky, že nikdy nie je príliš skoro učiť našich najmenších o témach, ktoré sú pre náš život nevyhnutné. Každý mesiac nás učili veľa dôležitých a zaujímavých vecí napríklad ako ošetriť zranenie, základy prvej pomoci, prevencia zdravia a veľa ďalších tém.

19. 06. 2024 sa naši predškoláci zúčastnili akcie MALÝ ZDRAVOTNÍK v materskej škole Sídlisko 1. mája, kde využili všetko, čo sa počas celého roka v projekte naučili. Aktivity a úlohy zvládli na 1*. Odchádzali s diplomom, odmenou a vitamínmi pre celú triedu.

DETSKÝ VÝTVARNÝ VRANOV 2024 - 32. ROČNÍK

Oliver Janočko z triedy Púpava získal čestné uznanie v okresnej súťaži detskej výtvarnej tvorby. Súťažné práce hodnotila odborná porota 28.5.2024 v zložení:

Mgr. art. Peter Králik
Mgr. Monika Vitányi
Mgr. Ivana Cerulová

Výtvarná práca s názvom Zajac BOB. Gratulujeme.

MDD V NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLE

Aj tento rok sme pre naše detičky k MDD pripravili program plný zábavy, súťaží a zaujímavých aktivít. Deti ráno čakali triedy plné balónov. Vonku svietilo slniečko a tak sme sa mohli vyšantiť. Spoločne sme tento deň ukončili diskotékou na školskom dvore. Všetky deti dostali prekvapenie v podobe drobného darčeka.